ОСНОВНІ ПОМИЛКИ ВОКАЛІСТІВ ПОЧАТКІВЦІВ
Знайомий стан, коли співає душа, і хочеться виплеснути цю радість: стрибати, кричати, танцювати?
Ніщо краще не відображає ваш емоційний настрій, як пісня у власному виконанні. Ви муркочете в душі. І одного разу розумієте, що хочете навчитися співати по-справжньому.Дивлячись на виконавців, здається, що співати досить просто. Але це не так. Якщо у вас немає природного таланту, то навички співу треба розвивати. Інакше те, що ви почуєте на першому записі свого голосу, вам не сподобається (провали, вібрації, плавання по тональності та ін.)
Поділимося секретами, що саме вимагається для вироблення навичок співу вокалістам початківцям і яких помилок треба уникати.
Перша помилка – неправильне дихання. По ньому відразу можна відрізнити новачка від професіонала. Існують вокальні вправи на дихання. Основне правило: короткий і різкий вдих через ніс і плавний видих ротом разом зі звуком. Треба намагатися видихати без шуму і дихати природно. Пам’ятайте, що вокалісти дихають животом. Розправити легені для отримання кращого звучання допоможе правильна поза. Випрямтеся, злегка підніміть підборіддя. Займіть зручне положення.
Зробимо декілька вправ:
1.Найчастіші помилки вокалістів.
2.Дихання. Вправи на опору дихання.
Дякую за увагу, до зустрічі!
Комментариев нет:
Отправить комментарий