Взаємозв'язок музики з рухом, пластикою, танцем - це така проблема, до якої завжди зверталися і звертаються фахівці в області музики, педагогіки, ритміки, балету і спорту. Тісний зв'язок музики і руху був відмічений багатьма музикантами, педагогами, вченими. Нейгауз писав «простим жестом, помахом руки можна іноді набагато більше пояснити і показати, ніж словами».
Теоретичні положення, що пояснюють взаємодію музики і руху, розроблялися мистецтвознавцями, виходячи з очевидного факту: пластичний рух закладений в самій природі музики. Асафьев затверджував, що музичне мистецтво постійно випробовує на собі «вплив «німої інтонації» пластики і рухів людини, включаючи мову руки». Розглядаючи музику як мистецтво значення, що інтонується, він підкреслював, що «музична інтонація ніколи не втрачає зв'язку ні зі словом, ні з танцем, ні з мімікою людського тіла»
Тобто, кожне заняття як групове так і індивідуальне ми говоримо про це. Не можна співаючи пісню стояти стовбом з переляканим лицем - це буде виглядати не цікаво та нудно. Пісню треба відчувати всім серцем, водображати кожну емоцію своїм обличям та намагатися передати повну картинку своїми рехами.Пропоную передивитися відео викладені нижче, звертаючи увагу на міміку та рухи артистів не забуваючи про слова:
Зверніть увагу на зв"язок слів та рухів.
Ці номери цікаво дивитись з початку, бо солістка з перших секунд передає настрій твору як емоційно так і пластично. Тобто сцена - це не місце для ступору, це місце для творчих зльотів)
Комментариев нет:
Отправить комментарий